KONST / Litografier / Färglitografi 12634449
nr 1263 4449
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 179/360. Motivet: 34x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:23:37
30/6 13:46:27
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö